pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 23-11-2020 18:00
Zakończenie: 03-12-2020 20:00 ÷ 22:22
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Francja, asygnata na 15 soli, 23.05.1793
313813
seria 1581, papier ze znakiem wodnym

65 zł

szac. 40 zł

112 wyświetleń

5 zakończona
Niderlandy, 5 guldenów, 26.04.1966
313971
seria 4FJ, numeracja 044004

85 zł

szac. 50 zł

119 wyświetleń

5 zakończona
obóz koncentracyjny Oświęcim, bon na 1 markę
313784
ze stemplem na stronie głównej
III/IV

3 600 zł

szac. 2 500 zł

386 wyświetleń

5 zakończona
Arbeitslager Mittelbau, Nordhausen, bon na 0.25 marki, (1943–1945)
313788
seria D, numeracja 001718
III-

860 zł

szac. 300 zł

243 wyświetleń

5 zakończona
Arbeitslager Mittelbau, Nordhausen, bon na 0.05 marki, (1943–1945)
313785
seria L, numeracja 001149
IV

620 zł

szac. 300 zł

155 wyświetleń

5 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, hekte, 500–450 pne
313711
Aw: Głowa Ateny w lewo, niżej tuńczyk, Rw: Kwadrat incusum

1 750 zł

szac. 1 500 zł

507 wyświetleń

5 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 3 w. pne
313726

85 zł

szac. 60 zł

224 wyświetleń

5 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, obol, ok. 450–400 pne
313721

145 zł

szac. 100 zł

213 wyświetleń

5 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, as, 99-100
313396
III-/IV+

175 zł

szac. 125 zł

123 wyświetleń

5 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 117-138
313371
III/IV

195 zł

szac. 200 zł

133 wyświetleń

5 zakończona