Polska, medal na pamiątkę ślubu Marii Potockiej z Józefem Tyszkiewiczem, 1914

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2020 22:20:40
313919
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal na pamiątkę ślubu Marii Potockiej z Józefem Tyszkiewiczem, 1914, Aw: Dwie tarcze herbowe pod koroną hrabiowską, w otoku KRAKÓW 27 STYCZNIA 1914 R / PAMIĄTKA ŚLUBU MARYI POTOCKIEJ Z JÓZEFEM TYSZKIEWICZEM, Rw: Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, z prawej sygnatura H.J. (Henryk Jauer z Wiednia)
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 25.0 mm, 6.90 g, rysy na rewersie, rzadki
Literatura: Strzałkowski 305 RR

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 189

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  300 zł
4)  300 zł
5)  130 zł
6)  120 zł