Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal pamiątkowy, 2000

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2020 22:20:00
313936
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal pamiątkowy, 2000, Washington Mint, Aw: Popiersie Sacajawei z dzieckiem, w prawo, LIBERTY, z boków IN GOD / WE TRUST - 2000, Rw: Orzeł w locie, E / PLURIBUS / UNUM, 24K GOLD LAYERED, UNITED STATES OF AMERICA - 4 OZ. .999 FINE SILVER
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: złocone srebro próby '999', 89.2 mm, 125.58 g, bity stemplami lustrzanymi, mikroryski, medal w oryginalnym pudełku, z certyfikatem nr 38740

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 358

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  430 zł
4)  410 zł
5)  240 zł
6)  220 zł