Watykan (Państwo Kościelne), 10 lirów, 1934

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2020 22:18:00
313907
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Pius XI (1922–1939), 10 lirów, 1934, Rzym
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, piękna moneta
Literatura: Berman 3354

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 294

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  140 zł
4)  105 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  75 zł
8)  70 zł
9)  60 zł