Rosja, 3 grosze, 1761

Rosja, 3 grosze, 1761

Rosja, 3 grosze, 1761

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2020 22:10:20
313866
Opis: Rosja - Elżbieta (1741–1761) - monety bite dla Prus, 3 grosze, 1761, Królewiec, ARGNTEA na rewersie
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, rzadki
Literatura: Diakov 754, Bitkin 813 (opisuje jako emisja moskiewska)

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 423

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  520 zł
4)  420 zł
5)  390 zł
6)  320 zł
7)  170 zł
8)  160 zł
9)  135 zł
10)  130 zł
11)  125 zł
12)  120 zł