Portugalia, 50 centavos, 1916

Portugalia, 50 centavos, 1916

Portugalia, 50 centavos, 1916

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2020 22:09:20
313901
Opis: Portugalia - Republika od 1910, 50 centavos, 1916, Lizbona
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 835, delikatnie czyszczona, ale ładnie zachowana, patyna
Literatura: KM 561

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 150

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  38 zł
4)  36 zł