Polska, 2 złote (odwrotka), 2000

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2020 21:57:20
308722
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, 2 złote (odwrotka), 2000, Warszawa, 20-lecie NSZZ "Solidarność"
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: nordic gold, nakład 750.000 sztuk, patyna
Literatura: Parchimowicz 810

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 158

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  250 zł
4)  120 zł
5)  50 zł
6)  34 zł
7)  14 zł
8)  12 zł
9)  10 zł
10)  9 zł
11)  7 zł
12)  6 zł