Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2020 21:44:40
313865
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 119

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 85 zł
Cena szacunkowa: 140 zł
Ilość odsłon: 254

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  190 zł
4)  175 zł
5)  160 zł
6)  150 zł
7)  135 zł
8)  130 zł
9)  125 zł
10)  110 zł
11)  105 zł
12)  100 zł
13)  90 zł
14)  85 zł