Polska, 10 złotych, 1934

Polska, 10 złotych, 1934

Polska, 10 złotych, 1934

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2020 21:40:40
313333
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 10 złotych, 1934, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadszy rocznik, patyna
Literatura: Parchimowicz 124a

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 141

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  195 zł