Polska, denar, bez daty

Polska, denar, bez daty

Polska, denar, bez daty

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2020 21:26:40
313916
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety pruskie, denar, bez daty, Toruń, Orzeł z mieczem trzymanym w lewej łapie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNCT 1318, Kop. 3072 (R2), Tyszkiewicz 4 mk

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 148

1)  55 zł
2)  50 zł