XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII–XIV w.

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2020 21:24:00
313976
Opis: XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII–XIV w., Sześciopromienna gwiazda, niżej półksiężyc
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.3 mm, 0.20 g
Literatura: Kop. 304c, BRP Lubomia 64, BRP Przyłęk 50

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 69

1)  90 zł