Polska, denar

Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 2 000 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2020 21:20:20
313867
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec (1138–1146), denar, Aw: Książe na tronie z mieczem w dłoni, obok stojący giermek podający jabłko królewskie, + VIΛVLZSO; Rw: Rycerz walczący z lwem
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.9 mm, 0.67 g, pięknie zachowany
Literatura: Frynas P.7.1, Gum-H. 82, Gum-P. 59, Kop. 49a (R2), Str. 40, Such. XI/XII w. XVI/1

Cena końcowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 544

1)  2 000 zł
2)  1 950 zł
3)  1 900 zł
4)  1 800 zł
5)  1 700 zł
6)  1 700 zł
7)  1 600 zł
8)  1 550 zł
9)  1 350 zł
10)  1 200 zł
11)  1 050 zł
12)  980 zł
13)  940 zł
14)  900 zł