Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2020 21:13:20
196737
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Kaplica, wewnątrz pierścień, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 0.76 g, 15.8 mm, gięty, z niewielkim ubytkiem i rozwarstwieneiem na awersie
Literatura: CNP typ II

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 84

1)  20 zł
2)  18 zł