Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 240

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2020 21:08:20
313386
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Gordian III (238–244), sestercja, 240, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym zwrócone w prawo, IMP GORDIANVS PIVS FEL AVG, Rw: Gordian w zbroi, stojący w prawo, trzymający włócznię i glob, P M TR P III COS II P P
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 30.7 mm, 18.80 g, zielona patyna
Literatura: RIC 305

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 92

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  160 zł
4)  150 zł