Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 192

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2020 21:07:40
313381
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Kommodus (177–192), sestercja, 192, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, L AEL AVREL COMM AVG P FEL, Rw: Fortuna stojąca w lewo, trzymająca kaduceusz i róg obfitości, TR P XVII IMP VIII COS VII P P
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 29.5 mm, 19.01 g, stara, zielona patyna
Literatura: RIC 609

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 227

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  160 zł
5)  140 zł
6)  110 zł
7)  100 zł
8)  90 zł