Grecja i posthellenistyczne, drachma, 319-305 pne

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2020 20:58:40
313436
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Aleksander III Wielki 336–323 pne i następcy, drachma, 319-305 pne, Magnesia ad Meandrum, Aw: Głowa Heraklesa nakryta lwią skórą w prawo; Rw: Zeus siedzący na tronie w lewo, trzymający Orła i berło, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, po lewej wieniec z literą A w środku, poniżej E, pod tronem monogram Ay
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.7 mm, 4.10 g, delikatna patyna
Literatura: Price 1980, Müller 556

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 436

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  185 zł
6)  180 zł
7)  170 zł
8)  160 zł
9)  150 zł
10)  130 zł
11)  125 zł
12)  120 zł