Francja, asygnata na 5 lirów, 27.06.1792
Cena wylicytowana: 50 zł
313816
Opis: |
Francja - Domaines Nationaux, asygnata na 5 lirów, 27.06.1792, seria 4, numeracja 32796, papier ze znakiem wodnym |
Stan zachowania: |
IV, Fine |
Dodatkowe informacje: |
liczne złamania, przybrudzona |
Pick A60 |
Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 145
1) 50 zł
2) 48 zł
3) 42 zł
4) 26 zł
5) 18 zł
6) 16 zł
7) 14 zł
8) 12 zł
min |