Rosja, Medal „Za zwycięstwo nad Niemcami w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej 1941–1945” (За победу над Германией в Великой Отечестве, od 1945

Rosja, Medal „Za zwycięstwo nad Niemcami w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej 1941–1945”
(За победу над Германией в Великой Отечестве, od 1945

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2020 22:43:00
312970
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), Medal „Za zwycięstwo nad Niemcami w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej 1941–1945” (За победу над Германией в Великой Отечестве, od 1945, Popiersie Józefa Stalina w lewo, НАШЕ ДЕЛО ПРАВОЕ - МЫ ПОБЕДИЛИ, na stronie odwrotnej В ВЕЛИКОЙ / ОТЕЧЕСТВЕННОЙ ВОЙНЕ / 1941–1945 гг, ЗА ПОБЕДУ НАД ГЕРМАНИЕЙ, odznaczenie jednocześciowe, mocowane na wstążkę, dodatkowo legitymacja podbita przez Dowództwo 4. Pomorskiej Dywizji Piechoty
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, 32.2 mm, 28.38 g, częściowo starte złocenie, nieświeży papier legitymacji

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 1019

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  30 zł