Polska, odznaka pamiątkowa "Orlęta” (wzór 1), po 1921

Polska, odznaka pamiątkowa

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2020 22:42:20
312968
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka pamiątkowa "Orlęta” (wzór 1), po 1921, Warszawa, krzyż złożony z czterech stylizowanych orłów, między nimi promienie, w medalionie w otoku napis OBROŃCOM KRESÓW WSCHODNICH •1919•, w polu herb Lwowa, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowanie na słupek, nakrętka sygnowana J. KNEDLER / WARSZAWA z wybitym numerem 9569
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 43.4 x 43.8 mm, 11.46 g, odznaka minimalnie podgięta, słupek zgięty, z zerwanym gwintem
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 656, Stela 13.13.a

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1279

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  330 zł
4)  310 zł
5)  200 zł
6)  195 zł
7)  135 zł