Watykan (Państwo Kościelne), teston, AN V (1735)

Rozpoczęcie: 09-11-2020 18:00
Zakończenie: 19-11-2020 22:37:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 19-11-2020 22:37:40
312675
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Klemens XII (1730–1740), teston, AN V (1735), Rzym, Aw: Popiersie papieża w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa, u góry data 17-35, u dołu literka H
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 8.21 g, patyna
Literatura: Berman 2634

Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 152