Watykan (Państwo Kościelne), giulio, AN II (1556)

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2020 22:37:00
312673
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Paweł IV (1555–1559), giulio, AN II (1556), Rzym, Aw: Tarcza herbowa, wokoło legenda, Rw: Stojący z mieczem i księgą święty Paweł, wokoło legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.94 g, patyna, rzadkie
Literatura: Berman 1040, Toffanin MIR 1026/2

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 202

1)  380 zł
2)  370 zł