Niemcy, talar, 1861

Niemcy, talar, 1861

Niemcy, talar, 1861

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2020 22:28:00
312669
Opis: Niemcy - Wirtembergia - Wilhelm I (1816–1864), talar, 1861, Stuttgart
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 77, Dav. 959, Thun 439

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 152

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  560 zł
4)  370 zł
5)  360 zł