Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1858 F

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2020 22:27:40
312667
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Jan V (1854–1873), dwutalar = 3 1/2 guldena, 1858 F, Drezno
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: nierówna patyna, ale bardzo ładnie zachowany
Literatura: AKS 126, Dav. 889, Thun 338

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 181

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł
3)  1 100 zł
4)  920 zł
5)  900 zł