Austria, talar, 1694

Austria, talar, 1694

Austria, talar, 1694

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2020 22:19:20
312672
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Jan Ernest graf Thun i Hohenstein (1687–1709), talar, 1694, Salzburg, Aw: Madonna z dzieciątkiem i napisy Rw: Stojący św. Rudbert, wokoło legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.20 g, mały defekt krążka rewersu, patyna
Literatura: Dav. 3510, Probszt 1800, Zöttl 2166

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 135

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  640 zł
4)  620 zł