Austria, talar, 1801

Austria, talar, 1801

Austria, talar, 1801

Cena wylicytowana: 2 100 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2020 22:18:20
312655
Opis: Austria - Gurk - biskupstwo - Franciszek Ksawery von Salm (1784–1822), talar, 1801, Wiedeń, Aw: Popiersie w prawo, wokoło legenda, Rw: Tarcza herbowa, wokoło legenda
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 28.11 g, subtelna patyna, piękny egzemplarz
Literatura: Dav. 40, KM.2

Cena końcowa: 2 100 zł
Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 165

1)  2 100 zł