Austria, 15 krajcarów, 1661 CA

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2020 22:15:00
312762
Opis: Austria - Leopold I (1657–1705), 15 krajcarów, 1661 CA, Wiedeń
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Herinek 917

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 111

1)  250 zł
2)  250 zł
3)  150 zł
4)  140 zł
5)  130 zł
6)  125 zł