Polska, 2 złote (odwrotka), 2000

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2020 21:57:20
308815
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, 2 złote (odwrotka), 2000, Warszawa, Jan II Kazimierz
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: nordic gold, nakład 450.000 sztuk, patyna
Literatura: Parchimowicz 811

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 140

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  115 zł
4)  85 zł
5)  75 zł
6)  65 zł
7)  55 zł
8)  48 zł