Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2020 21:54:20
312852
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, 2 złote, 1996, Warszawa, Jeż - Erinaceus europaeus
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: nordic gold, nakład 300.000 sztuk, delikatna patyna, pięknie zachowane
Literatura: Parchimowicz 733

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 122

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  65 zł
6)  60 zł
7)  55 zł
8)  50 zł
9)  48 zł