Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2020 21:19:20
312817
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: leciutkie przetarcia w tle, ale piękna moneta z dużym połyskiem menniczym
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 289

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  350 zł
4)  350 zł
5)  290 zł
6)  220 zł
7)  200 zł
8)  185 zł
9)  180 zł