Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2020 21:03:00
313011
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety litewskie, trojak, 1595, Wilno, data rozdzielona herbami Chalecki i Prus (Jana Isajkowskiego kierownika mennicy wileńskiej)
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: stara patyna, bardzo ładny
Literatura: Iger V.95.3.a (R), Ivanauskas 5SV43-21 (R)

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 291

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  460 zł
4)  450 zł
5)  420 zł
6)  400 zł
7)  360 zł
8)  340 zł
9)  320 zł
10)  300 zł
11)  220 zł
12)  210 zł