Polska, trojak, 1602

Polska, trojak, 1602

Polska, trojak, 1602

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2020 21:01:00
312701
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1602, Kraków, w dacie, cyfra 2, w odbiciu lustrzanym
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mało widoczna ryska na twarzy władcy, uszkodzony stempel rewersu, piękny
Literatura: Iger K.02.1.b (R1)

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 37
Ilość odsłon: 400

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  490 zł
4)  470 zł
5)  450 zł
6)  360 zł
7)  310 zł
8)  270 zł
9)  260 zł
10)  220 zł
11)  210 zł
12)  195 zł
13)  190 zł
14)  185 zł
15)  180 zł