Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2020 21:00:20
313004
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1597, Poznań, u dołu rewersu skrócona data rozdzielona kwiatkiem trójlistnym, na rewersie napis w dwóch wierszach, popiersie z długą kryzą
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: stara patyna, bardzo ładny egzemplarz w pudełku NGC 5883340-031 z oceną AU 58
Literatura: Iger P.97.7.a (R)

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 276

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  340 zł
4)  330 zł
5)  320 zł
6)  310 zł
7)  290 zł
8)  260 zł
9)  250 zł
10)  240 zł