Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2020 21:00:00
313001
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1596, Wschowa, skrócona data 96 w napisie otokowym awersu
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękna moneta w pudełku NGC 3937339-019 z oceną MS 62
Literatura: Iger W.96.3.b (R)

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 237

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  680 zł
4)  640 zł
5)  620 zł
6)  380 zł
7)  370 zł