Polska, szóstak, 1625

Polska, szóstak, 1625

Polska, szóstak, 1625

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2020 20:58:00
312180
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, szóstak, 1625, Kraków, herb Półkozic pod popiersiem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1263 (R2), Kopicki (ZIIIW) 922 (R1)

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 125

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  48 zł
4)  42 zł
5)  32 zł
6)  30 zł