Polska, półgrosz litewski, 1548

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2020 20:56:20
312451
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz litewski, 1548, Wilno, końcówki legend LI / LITVA, odmiana z rzymską cyfrą I w dacie
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA37-12, Kop. 3240

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 402

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  175 zł
4)  115 zł
5)  85 zł
6)  60 zł