Polska, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2020 20:52:20
198511
Opis: Polska - Władca nieokreślony z XII-XIII wieku, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w., Krzyż grecki, perełki na wale
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.2 mm, 0.25 g, pęknięcie
Literatura: BRP Prusy E1.3, W. 16c

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 133

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  75 zł