Śląsk, halerz

Śląsk, halerz

Śląsk, halerz

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2020 20:48:00
312697
Opis: Śląsk - Księstwo Głogowsko-Żagańskie - nieznany władca z poł. XV w., halerz, Kożuchów, Aw: Gotycka litera M z kulką na środku, Rw: Wieża
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 12.3 mm, 0.25 g, rzadki
Literatura: Fbg 267, FbgCDS 638, Frynas S.Glog.6.1, Kop. 8644 (R)

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 174

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  260 zł
4)  170 zł
5)  165 zł
6)  160 zł
7)  150 zł