Śląsk, kwartnik

Śląsk, kwartnik

Śląsk, kwartnik

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2020 20:47:40
313009
Opis: Śląsk - Księstwo Kozielskie - Władysław II Bytomski (1303–1334), kwartnik, w: Hełm rycerski z odzobnym podwójnym pióropuszem, wokoło rozetki, Rw: Trzy trójlistki połączone łodygami w środku, w kątach i wokoło gwiazdy
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 20 mm, 1.78 g, jasna patyna, rzadki; według niektórych badaczy ta moneta jest przypisywana ks. Mechtyldzie (1309-1318) i mennicy w Głogowie
Literatura: Fbg 216, Kop. 5528, BRP GŚl 48, Frynas S.Kozi.1.1 (ER)

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 336

1)  860 zł
2)  840 zł
3)  800 zł
4)  480 zł