Polska, 500 złotych, 20.02.1919

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2020 20:10:20
309249
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje po reformie Władysława Grabskiego, 500 złotych, 20.02.1919, seria A, numeracja 4499715
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamany lewy górny róg, zagniotka dolnego marginesu, banknot po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 593 (R1), Miłczak 54a

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 151

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  60 zł