Polska, 5.000 marek polskich, 7.02.1920

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2020 20:09:20
312494
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje przed reformą Władysława Grabskiego, 5.000 marek polskich, 7.02.1920, seria III-Z, numeracja 812411
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: małe ubytki papieru oraz zagniecenia, ugięty prawy górny róg
Literatura: Lucow 418 (R2), Miłczak 31c

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 155

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  150 zł
4)  120 zł
5)  60 zł