Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 20:35:20
118344
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Kaplica, wewnątrz krzyż, z boków po trzy kulki, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 17.3 mm, 1.26 g, gięty, pęknięty
Literatura: CNP typ II

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 110

1)  24 zł
2)  22 zł
3)  20 zł
4)  18 zł