Polska, 1.000 Lat Monety Polskiej, 1966

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 22:34:00
311722
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 1.000 Lat Monety Polskiej, 1966, Warszawa, Aw: Scena bicia monety w Polsce Piastowskiej, na dole sygnatura W.KOWALIK, wkoło TYSIĄC LAT MONETY POLSKIEJ * 966-1966 *, Rw: Sześciokąt podzielony na 4 pola, w których: Orzeł piastowski, denar Mieszka, moneta 1 złotowa i współczesne godło Polski, z prawej sygnatura W.KOWALIK, wokoło NUMIZMATYCY POLSCY P.T.A
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 69.6 mm, 123.17 g
Literatura: Paszkowycz 10/64, MMP 64/123

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 278

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  140 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  70 zł
7)  60 zł