Polska, 25 lat Zjednoczenia Zawodowego Polskiego, 1927

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 22:32:20
312320
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), 25 lat Zjednoczenia Zawodowego Polskiego, 1927, Krzyż, w kątach którego promienie, na górnym ramieniu uściśnięte dłonie, na dolnym ZZP, w medalionie 25, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz emaliowany, 41.3 x 41.2 mm, 23.06 g, wykruszenia emalii, związek Zjednoczenie Zawodowe Polskie został utworzony w 1902 roku w Bochum

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 119

1)  42 zł