Polska, 100. rocznica smierci Tadeusza Kościuszki, 1917

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 22:31:20
312317
Opis: Polska - Polska pod zaborami, 100. rocznica smierci Tadeusza Kościuszki, 1917, Głowa Tadeusza Kościuszki w lewo, wyżej KOŚCIUSZKO, niżej 1817-1917, na stronie odwrotnej nieczytelna sygnatura, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na agrafkę
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 50.2 x 49.1 mm, 9.89 g

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 109

1)  65 zł
2)  60 zł