Polska, odznaka patriotyczna, 1919

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 22:29:20
312311
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka patriotyczna, 1919, Wzlatujący orzeł, trzymający w łapach biało-czerwoną flagę, z boków głowy 19 - 19, WITAJ - OJCZYZNO NASZA, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, emalia, 18.0 x 13.8 mm, 1.91 g, spękania emalii

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 194

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł