Polska, 100. rocznica śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 22:29:00
312310
Opis: Polska - Polska pod zaborami, 100. rocznica śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917, Okrągła tarcza na której W SETNĄ ROCZNICĘ ZGONU, w medalionie skrzyżowane szabla i kosa, na których TK, wyżej rogatywka, niżej 1917, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana gwiazdą
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, aluminium, 31.4 x 31.3 mm, 4.89 g

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 229

1)  34 zł
2)  32 zł