Polska, medal - Jan Paweł II, 1979

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 22:28:00
312432
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal - Jan Paweł II, 1979, medal projektu Ewy Olszewskiej-Borys upamiętniający orędzia papieskie Jana Pawła II / Urbi et Orbi, wygłoszone w dniach 2-10.VI. 1979 roku
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "925", 45 mm, 44.80 g, patyna z klasera, punca na obrzeżu
Literatura: Nestorowicz 142, Grabowski 26

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 160

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  160 zł
4)  100 zł
5)  95 zł
6)  80 zł