Polska, medal Rosjanie Braciom Polakom, 1914

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 22:27:40
312431
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal Rosjanie Braciom Polakom, 1914, medal z sygnaturą A.ЖАКАРЪ, Aw: Stojący Rosjanin trzyma rękę na ramieniu siedzącego Polaka. W tle napis: ВЪ / БРАТСКОМЪ / EДИНЕНІИ / СИЛА, a wokoło W BRATERSKIEJ ŁĄCZNOŚCI SIŁA i data 1914, Rw: U góry Orzeł Rosyjski u dołu Orzeł Polski. Między nimi napis: РУССКІЕ / БРАТЬЯМЪ-ПОЛЯКАМЪ / ROSJANIE - BRACIOM / POLAKOM
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 32.6 mm, 18.85 g
Literatura: Strzałkowski 276 (R)

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 351

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  340 zł
4)  175 zł
5)  155 zł
6)  145 zł
7)  135 zł
8)  125 zł