Niemcy, medal na 300. rocznicę wprowadzenia reformacji w Berlinie, 1839

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 22:27:20
312407
Opis: Niemcy - Fryderyk Wilhelm III (1797–1840), medal na 300. rocznicę wprowadzenia reformacji w Berlinie, 1839, sygnowany przez C. von Pfeuffer, Aw: Popiersia Joahima II i Wilhelma III w lewo i napis wokoło, Rw: Scena przyjmowania Komunii, wokoło i w odcinku napisy
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 45.1 mm, 55.77 g
Literatura: Slg Marienburg 3845, Henckel 2395

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 150

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  200 zł
4)  155 zł