Niemcy, medal za zdobycie Warszawy, 1915

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 22:27:00
312321
Opis: Niemcy - I Wojna Światowa (1914–1918), medal za zdobycie Warszawy, 1915, Aw: Popiersie Leopolda Bawarskiego, w dolnej części sygnatura Fr. Eue, PRINZ LEOPOLD - von BAYERN, Rw: Wojownik z mieczem, stojący w zwycięskiej pozie, w tle rzeka i widok miasta, DER EROBERER - VON WARSCHAU
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal/srebro (?), 34.3 mm, 17.45 g, tło czyszczone, zapiłowanie obrzeża
Literatura: Zetzmann 4097

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 241

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  120 zł
5)  110 zł
6)  100 zł
7)  90 zł